• Свеж
Желе Стомакот, Вкусови Желе Грав, 3. Оз

Желе Стомакот, Вкусови Желе Грав, 3. Оз

DEN 313.44

Од стока
Во магацинот

Желе Стомак 20 Вкусови Желе грав имаат различни омилени усни : боровинка, Меур Гума За Џвакање, Путер Пуканки, Кокос, Памук Бонбони, Зелено Јаболко, Сочни Круша, Потонат Лимон, Лимон Вар, Сладунец, Портокал Шербет, Праска, Пина Колада, Шушкава Цимет, Јагода Чизкејк, Потонати Мандарина, наздравен Бел Слез, Тути-Фрути, многу цреша, лубеница И мистериозен Вкус. Желе Стомакот 20 Вкусови Желе Грав : 4 калории на грав. Без маснотии. Глутен слободен. Кикирики слободен. Кошер.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ноќта На вештерките Портокал Крем Тафи Џвака Од Тоа Е Делиш, Оз Џамбо Контејнер Тегла Поединечно Завиткани Гурмански Меки Пената

Ноќта На вештерките Портокал Крем Тафи Џвака Од Тоа Е Делиш, 18 МЛ Џамбо Контејнер Тегла Поединечно Завит

DEN 1.67