• Свеж
Пустински Полиња Маргот Средината На Векот Книга Натпревар Двојна Кабинетот Вклучена

Пустински Полиња Маргот Средината На Векот Книга Натпревар Двојна Кабинетот Вклучена

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Усогласете го вашиот одличен вкус со оваа двобојна конзола инспирирана од средината на векот. Пустинските Полиња Маргот Средниот Век книга натпревар Двојна Кабинетот Вклучена е моќен додаток на било кој дел од вашиот дом благодарение на своите затворени способности за складирање и високо-крајот стил. Постојат четири врати за совпаѓање на вештачка книга што можат да ја подигнат секоја дневна соба или трпезарија во прекрасен француски стан—или во најмала рака да изгледа како една. Во единицата има две фиксни полици. Користете го ова бифе во вашата кујна за да складирате поголеми чинии и празнични јадења или како креденца во вашата домашна канцеларија. Оваа акцентна конзола е исто така одлично место за чување фото книги, винил плочи или филмови. 4 книги-натпревар стил врати. 2 фиксни полици. Метални нозе обложени со прав. Елегантни хромирани рачки. Двобоен дизајн. Модерен дизајн од средината на векот. Изглед од висока класа, прифатлива цена. Собрани Димензии : 30" H x 58" L x 16 "W. Пакувани Димензии : 6 "H x 63" L x 19 " W. Собрание : Потребно Е Некое собрание. Материјали : ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МДФ, премиум ламинат, метал обложен со прав. Бродови во 1 кутија.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пловечки Тв Штанд СО LED Светла 55 Ѕид Монтирани Пловечки Забавен Центар за до Телевизори ВИСОК Сјај Тв Конзола Со Врата И Складирање

Пловечкиот држач за ТВ Hommpa нуди силна носивост и е изработен со дебели панелни материјали и стабилен ха�

DEN 2.67