• Свеж
Ступел Индустрии Љубов И Плажа Типографија Фраза Мотив На Школка Врамена Ѕидна Уметност, 17, Дизајн Од Дафне Полсели

Ступел Индустрии Љубов И Плажа Типографија Фраза Мотив На Школка Врамена Ѕидна Уметност, 17, Дизајн Од Дафне Полсели

DEN 192.96

Од стока
Во магацинот

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Giclee". Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платнени производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со рамка од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Димензии : 17 х 1.5 х 17 Врамени. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Боите на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничкото дело Се Однесува На : Ракопис; Калиграфија; Цртеж; Хартија; се што ви треба е љубов и плажа. Дизајн На Дафне Полсели.

Детални спецификации

Додатоци на производи