• Свеж
Гринбол РЕБРО 11Х4. 00-4-Ката Номинална Тревник И Градина Гума

Гринбол РЕБРО 11Х4. 00-4-Ката Номинална Тревник И Градина Гума

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Барате гума што може да се справи со сите ваши потреби за тревник и градина? Проверете Ја Гринбол 4-Слоја Ребро Тревник и Градина гума! Оваа гума е совршена и за домашна и за индустриска употреба, и е специјално дизајнирана за опрема за трева и градина како косилки, градинарски трактори и транспортни возила. Со својата цврста конструкција и сигурни перформанси, можете да и верувате на оваа гума за да ја заврши работата како што треба. Надградба на вашиот тревник и градина опрема со Гринбол 4-Слоја Ребро Тревник и Градина гума денес! Голема Влечна Сила-ребрестата шарка обезбедува одлична влечна сила што ги прави овие гуми идеални за употреба на опрема за трева како косилки, градинарски трактори и многу повеќе. Нежно На Трева-правите жлебови ја канализираат влагата подалеку од контактната лепенка, обезбедувајќи нежно ракување што помага да се спречи оштетување на тревата. Издржлива Конструкција-со 4-ката номинална конструкција оваа гума може да се справи со голем обем на работа, што ги прави паметен избор за сопствениците на куќи и професионалец за одржување. Разновиден-погоден за употреба на разновидна опрема за тревник и градина за станбени области, терени за голф, паркови и многу повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи