• Свеж
Едноставно Маргаритка, 20 20 Убава Мала Цветна Надворешна Перница, Розова

Едноставно Маргаритка, 20 20 Убава Мала Цветна Надворешна Перница, Розова

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Исто како што пазарот на земјоделци носи квалитетни производи за потрошувачите, нашата колекција ќе донесе свежи и квалитетни дизајни во вашиот дом. Дозволете Едноставно колекцијата на перници На Фармерот На Дејзи на Отворено да ви помогне да откриете топла и привлечна енергија, сигурно ќе го осветлите вашиот декор. Едноставно Маргаритка, Убава Мала Цветна Надворешна Перница : мека вртена полиестерска надворешност. Неверојатни дизајни отпорни на временски услови. Мувла И Мувла Отпорни. Факс Долу. Зашиено Затворање/Квадрат/Реверзибилно. Место Чиста Препорачува.

Детални спецификации

Додатоци на производи