• Свеж
Колекција Женска Торба За Чанти со Паричник Од Миа К, Комплет Од 2 Парчиња

Колекција Женска Торба За Чанти со Паричник Од Миа К, Комплет Од 2 Парчиња

DEN 879.84

Од стока
Во магацинот

Компактен придружник со доволно простор за се, нашата структурирана Торбичка е полирана и ладна во исто време. Изработени од сафијано веганска кожа и дизајнирани со хардвер со златен тон, ќе ви се допадне овој комплет. Одликувајќи се со три прегради, ова е намерен и практичен дизајн кој не го компромитира стилот. Отпакувајте ги горните прегради за затворање на патентот за да откриете целосно обложен ентериер. Средниот оддел има џеб за лизгање и џеб со ѕиден патент. Прицврстете ја прилагодливата лента за да ја носите вкрстено тело. Овој стил има и рамна основа и стапала за дополнителна стабилност. Материјал : веганска кожа. Грижа : избришете ја чистата. Земја На Потекло : Увезени. Комплетот вклучува : 1 торбичка и 1 нараквица. Ремен : рачка капка : 4"; Отстранлив и Прилагодлив ремен : Се Протега на 25". Надворешни димензии на торбата за рамо : 10,5" W x 7,5" H x 5" D. надворешни димензии На Паричникот : 7,5" L x 4" H x 1" W. карактеристики На Торбата : украси Со Златен тон; декоративен привезок; затворање со патент; три прегради; средниот оддел има еден џеб за лизгање и еден џеб со патент. Карактеристики на паричникот : затворање Со Патент; осум картички слотови; џеб со патент со монета; два џебови за лизгање. Мфк Торба Торба И Паричник Во собата За Жена.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84