• Свеж
Подвижен Пријатели Бебе Момчиња Фланелен Примање Ќебе, 10-Пакет, Изберете Ја Вашата Боја

Подвижен Пријатели Бебе Момчиња Фланелен Примање Ќебе, 10-Пакет, Изберете Ја Вашата Боја

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

краток опис не е достапен Фланелен Ќебе За Примање Пријатели Бебиња Момчиња, 10-Пакет, Изберете Ја Вашата Боја : Комплетот вклучува фланелни ќебиња од 10 пакувања направени од 100 проценти фланелен памук. Повеќекратна употреба за подригнување, спиење, гушкање, покривка за количка и капак за нега. Мека и нежна за кожата на бебето. Одличен подарок за туширање за бебиња. Мерки 28" х 28". Прашања за отповикување на производот? Предметите што се дел од отповикувањето се отстранети од страницата и повеќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на Пазарот. Клиентите кои купиле отповикана ставка ќе бидат известени преку е-пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете На Сеќавања.

Детални спецификации

Додатоци на производи