• Свеж
Колекција Подарок За Патување Со Змија За Жени, Чанта за Чанта Во Движење Од Миа К

Колекција Подарок За Патување Со Змија За Жени, Чанта за Чанта Во Движење Од Миа К

DEN 879.68

Од стока
Во магацинот

● Барате прекрасен комплет за подароци за патување за некој што сака да патува? Нашиот Комплет За Патување Дарла за возрасни жени е совршен подарок дизајниран да додаде допир на класа во вашите додатоци за патување. Комплетот доаѓа со држач за пасош, ознака за закачување багаж и паричник со многу простор. Изработен од вештачка змија врежана висококвалитетна веганска кожа и дизајниран со украси во златен тон, овој комплет комбинира стил со организација. Патување. Чанти за Жени. Возрасни Чанта Чанти. Носителот пасош 4.25" W x 6.25 "H. Багаж Висат Таг : 4" W x 2.5 "H. Паричник : 7.5" W x 3.5 "H x 1.5" D. Функционални.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кокопаунт Женска Чанта Во Форма На Буква Од Графити Кошарка За Девојки Модна Тркалезна Кожна Чанта Со Вкрстено Тело Со Прилагодлив

Карактеристика : Дигитално печатење, не грижете се за избледување, моделот е јасен Висококвалитетен лес

DEN 0.33

Кокопеунтс Тоте Торба Женски Зимски Кадифен Торба Торба Торба Торба Торба За Рамо Голема Решетка Вкрстена Торба Чанта Симпатична

?Новите чанти се тука, време е да купите нова стилска чанта.?Ова е уникатна форма, висококвалитетна, симп�

DEN 0.67

Кокопеунт Вертикална Најлонска Чанта За Телефонски Чанти За Жени Контрастна Боја Водоотпорна Мала Торба За Рамо Мулти - Патент

Место На Потекло : Провинција ГУАНГ ДОНГ Видови чанти : Торби За Рамо И Вкрстено Тело Прилика : Разновиде�

DEN 217.44