• Свеж
Каролини Богатства Bb1879mat СНЕШКО Со Сребрена Сива Пудлица Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата

Каролини Богатства Bb1879mat СНЕШКО Со Сребрена Сива Пудлица Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства BB1879 MAT СНЕШКО Со Сребрена Сива Пудлица Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 18x27 Вратата Снешко Со Сребрена Сива Пудлица Затворен Или Надворешен Мат 18x27. Оваа Врата содржи уметнички дела На Пудлица. Одличен подарок за сопственик На пудлица. Прославете Го Божиќ со Оваа Божиќна Врата. Одличен подарок за празникот или додаток на Вашите Божиќни украси. ВНАТРЕШНА / НАДВОРЕШНА ПОДНА ПОДЛОГА 18 инчи На 27 инчи Акција Назад Почувствувана Подна Подлога / Тепих / Килим Што е Направена и Отпечатена во САД. Околу подлогата е зашиена Црна лента за врзување за издржливост и убаво врамување на уметничкото дело. Подлогата е трајно обоена за умерен сообраќај и може да се постави внатре или надвор (само под покриен простор). Издржлив и отпорен на избледување. Задниот дел на подлогата е потпрен со гума за да не се лизне подлогата на мазен под. Измијте со сапун и засилувач; вода. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Детални спецификации

Додатоци на производи