• Свеж
Делта 1 - Спреј Туш Главата во Хром 52650-ПК

Делта 1 - Спреј Туш Главата во Хром 52650-ПК

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Заменувањето на главата за туширање е една од најбрзите, наједноставните надградби што можете да ги направите на вашиот туш. Нашите глави за туширање имаат широк спектар на стилови и иновации и инсталираат за помалку од 20 минути - не се потребни специјални алатки. Поставката за пауза ви дава доволно простор за бричење, пенење и други задачи за туширање, а потоа лесно ја рестартира водата со температурата каде што сте застанале. Оваа поставка за прскање ви помага да заштедите вода, за да можете помалку да се грижите за исцрпување на снабдувањето со топла вода - а исто така и помагате на околината. Поставките за прскање вклучуваат : Спреј За Цело Тело. Спреј за цело тело обезбедува постојан спреј со целосна покриеност совршен за секоја потреба од туширање, од шампон за плакнење од коса до релаксирачки уморни мускули. Тапа И Заврши Доживотна Ограничена Гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи