• Свеж
Џосмо Момци Мокасина в метал акцент

Џосмо Момци Мокасина в метал акцент

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

Џосмо Момчиња Мокасина со метален акцент. Дизајнот со лизгање овозможува брзо и лесно вклучување и исклучување & прилагодливиот практичен велкро обезбедува погодност за различни видови на облик на стапалото. Џосмо Момчиња Мокасина со метален акцент.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Каталем Големина Момчиња Чевли Момчиња Девојки Чорапи Чевли Дете Дише Мрежа Подот Чорапи Нелизгачки Момче Чевли Големина Розова

Големина 10 Момчиња Чевли Новороденчиња Момчиња Чорапи Чевли Дете Дише Мрежа Подот Чорапи Нелизгачки Мо

DEN 0.67