• Свеж
Адисон Хајтс Сезона Шеврон Греј Јаглен Внатрешен - Надворешен Килим

Адисон Хајтс Сезона Шеврон Греј Јаглен Внатрешен - Надворешен Килим

DEN 1080.96

Од стока
Во магацинот

Оваа област килим е изграден од над-големина петелки. Килимот го имитира изгледот и текстурата на природните влакна како што се сисал, морска трева и јута, додека ги одржува карактеристиките на лесна нега на полипропилен. Прикажан во природни бои и едноставни, геометриски и текстурални обрасци, овој семеен пријателски и безгрижен килим е одличен за секоја област од домот, без разлика дали се користи во затворени простории или надвор. Ориентални Ткајачи На Америка Мерида Цврст Внатрешен/Надворешен Полипропиленски Килим, Сив.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Хавајски Кошула Боречка Кошула Краток Ракав Плажа Алоха Секојдневен Одмор Кошула Тропски Фудбалски Модел Светско Првенство Облека,

Детали За Производот : 1.Должина На Облека : Редовна 2.Должина на ракавот : Краток ракав 3.Тип На Затворање

DEN 0.67

ВЛЕЧЕНИ Машки Дуксери Качулка Пуловер Панталони Тренерки Комплети Секојдневно Удобно Џогирање Костуми За Активна Облека со Џебови

Спецификација Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Мешавина Од Памук Боја : Бела / Црвена / Виолетова / Црн�

DEN 639.84

Јумилов Женски Сандали Кои Дишат Едноставна Еднобојна Клин Дебел Ѓон Удобни Чевли Со Големи Димензии Летна Удобна Плажа Обувки

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,3" Големина : 38

DEN 271.84

Женски Дами Палто Костум Ревер Моторна Јакна Палта Со Патент Моторџиски Топол Мек Палто Со Долги Ракави Врвни Кратки Панк Исечени

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Рак

DEN 206.72