• Свеж
Ступел Индустрии Темно Елегантно Модно Шише Со Парфеми Виолетови Цветови Ѕидна Плоча Од Зивеи Ли

Ступел Индустрии Темно Елегантно Модно Шише Со Парфеми Виолетови Цветови Ѕидна Плоча Од Зивеи Ли

DEN 255.52

Од стока
Во магацинот

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 12 х 0,5 х 12 Инчи. Нашите ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн Од Зивеи Ли.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Гном Јорган Покрие Кралот, Кафе Време Постелнина Во Собата, Кафеава Карирани Фарма Кафе Грав Утешител Покритие, Утро Чаша Пијат

Добредојдовте во нашата продавница! Ние сме специјализирани за домашен текстил многу години Ние придон

DEN 1119.84

Избричена Дробилка За Мраз, Прибор,Рачна Дробилка За Мраз Комерцијална Пренослива Машина За Бричење Мраз За Домаќинство Со Сечило

Функција : 1 Со рачна чудак, заштеда на енергија и лесен за ракување, мал отпечаток, удобен.2 Процесот на г�

DEN 2979.04