• Свеж
Џош Окиф-Блумин Џош Окиф-Винил

Џош Окиф-Блумин Џош Окиф-Винил

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Бунтовнички уметник, протестен пејач, наследник На боб Дилан или - кога прави еден од неговите полесни сатирични броеви-хармоника-тотин Г-дин Бин.. со сурово, актуелно раскажување приказни и глас што крцка со автентична народна традиција, Окифе е сето ова и многу повеќе. Џош Окиф - Блумин Џош Окиф-Винил.

Детални спецификации

Додатоци на производи