• Свеж
Модул За Контрола На Телото Акделко 19208540

Модул За Контрола На Телото Акделко 19208540

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Модул За Контрола На Телото ACDelco 19208540 GM Модулите За Контрола На Оригинални Делови Се дизајнирани, конструирани и тестирани според ригорозни стандарди и се поддржани од Џенерал Моторс. Тие комуницираат со други системи во вашето возило за регулирање на електронските уреди. Преработката на модулот за контрола на каросеријата е индустриска стандардна практика која вклучува расклопување на постојните единици и замена на компонентите кои се најмногу склони кон абење со нови компоненти. Оштетените и застарените делови се заменуваат и завршените единици се тестираат за да помогнат да се обезбедат тие да ги извршуваат СПЕЦИФИКАЦИИТЕ НА ГМ. Покрај тоа, повторното производство ги враќа компонентите назад во употреба наместо да ги обработува како отпад или едноставно да ги фрла. Гм Оригиналните Делови се вистинските делови за ОЕ инсталирани за време на производството Или потврдени Од Џенерал Моторс за гм возила. Некои Гм Оригинални Делови можеби порано се појавиле Како Оригинална Опрема ACDelco GM (OE). Предупредување : Рак И Репродуктивна Штета - https : //www.P65 Warnings.ca.gov.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ефстеб Спортски Панталони За Жени Секојдневен Комфор Божиќни Отпечатоци Широки Панталони Со Врвки Широки Панталони За Нозе Хеланки

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) добредојдовте На ☛Ефстеб☚Ви Посакувам среќен шопинг!Без разлика дали

DEN 461.28

Животински Сив И Бел Сибирски Хаски Со Сини Очи Рачно Нацртан Портрет На Куче Убави перници случај Дома Декор Троседот Перница

Големина : 16х16 инчи 18х18 инчи, 20х20инч.Стилски и Уникатен Дизајн за Декорација На Домот.Двојни Страни Печа�

DEN 159.84