• Свеж
Dreamline Енигма-56-во. В во. Ч Целосно Без Рамка Лизгачка Врата За Туширање Во Четкан Нерѓосувачки Челик

Dreamline Енигма-56-во. В во. Ч Целосно Без Рамка Лизгачка Врата За Туширање Во Четкан Нерѓосувачки Челик

DEN 4799.68

Од стока
Во магацинот

Вратата За туширање Енигма-Х, вратата од кадата или куќиштето носат воздух на софистицираност и луксуз со својот модерен и целосно без рамка дизајн. Впечатливиот хардвер од нерѓосувачки челик обезбедува совршена мешавина од исклучителен квалитет и кул урбан стил. Стаклото се третира со ексклузивен Клирмакс водоотпорен и отпорен на дамки слој за супериорна заштита и лесно одржување. Изберете Сон за крајно решение за вашиот проект за туширање. Големина на моделот : 56-60 инчи. В х 76 во. Ч; Прошетка-Во Отворање : 22-26 во.; Хардверска Завршница : Четкан Нерѓосувачки Челик. Премија 3/8 во. (10мм) дебело сертифицирано чисто калено стакло; ексклузивна Чиста вода И стаклена обвивка отпорна на дамки. Нерѓосувачки Челик Врвот водич бар може да се скрати до 4 во. за прилагодување на ширината; ВНИМАНИЕ! Овој модел нема прилагодување за нерамни (нерамни) ѕидови.

Детални спецификации

Додатоци на производи