• Свеж
Линум Домашен Текстил Турски Памук Setен Бела Чипка Украсена Крпа

Линум Домашен Текстил Турски Памук Setен Бела Чипка Украсена Крпа

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Колекцијата На Пешкириidен чипка се одликува со сложен мотив на цветни решетки, извезен на границата на чипка од бела органза со искривен долен раб. Овие меки и луксузни крпи се направени од 100% врвен турски Памук и нудат трајна апсорпција и супериорна издржливост. Колекцијатаidен Чипка ќе донесе грациозна белешка за вашиот декор за бања. 100% Премиум Турски Памук. Извонредно абсорбента и брзо сушење. Достапно во голем број прекрасни бои за крпи. Машинско перење ладно, Без белило, суво или суво чистење. Комплетот вклучува 1 крпа за капење (27" х 54") / 1 крпа за раце (16" х 30") / 1 крпа за перење (13" х 13"). Произведено Во Турција. Гордо Украсени ВО САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Хунато Пилинг Крпа За Перење Најлонска Крпа За Перење Пешкир За Пилинг Крпа За Убавина За Тело Пилинг За Пилинг Крпа ЗА Туширање

Опис100% сосема нов и Висококвалитетенбојки на сликата шоурандомиза : 30*90смматерил најлонпакакге1 * крпа �

DEN 1.67