• Свеж
Троли Кисело Брит Октопод, Избрани Вкусови 4. Оз

Троли Кисело Брит Октопод, Избрани Вкусови 4. Оз

DEN 127.68

Од стока
Во магацинот

Започнете со пипалата или исецкајте ја главата. Постојат девет начини да се проголта Троли Кисело Брит Октопод. Наполнете ги пипалата. Домот На Најпродаваниот Гумен Црв Во Америка, бонбоните троли имаат чудно одлични вкусови, чудно одлични форми и чудно одлична забава. Овие гуми за џвакање се 100% од дневните чудни потребни за тинејџерите. Кисело и слатко, вкусно и дементирано. ТРОЛИ ГУМЕНИ ОКТОПОД : што има 8 пипала и 3 чудно страшни вкусови? Троли Кисело Брит Октоподи! Еден голем залак од оваа кисела гумена добрина и вашите пупки за вкус се наоѓаат на потфат под морињата. НЕВЕРОЈАТНИ ВКУСОВИ : дали многу гуми за џвакање од бобинки или овошен тропски рај се повеќе ваш стил? Што е со нашите Гумени црви? За најхрабрите, имаме Роботи За Овошје И Оган : слатко, кисело и зачинето топло. ИГРАЈТЕ СО ВАШАТА ХРАНА : оставете ја вашата дива страна да игра и изматете неколку кисели црви или подадете му на пријател гумена рака. Пополнете пи?dish или бонбони јадење, или заслади подарок кошница?но, купете ги вашите омилени на големо, бидејќи штом тајната ќе излезе, вашиот складиште за бонбони нема да трае. РЕЗЕРВИРАЈТЕ КИСЕЛА ДОБРИНА : Послужете уживање што ги тера љубителите на бонбони да врескаат од воодушевување со Октоподот Троли Кисело Брит. Џем-спакуван со 8 пакувања кисела џвакачка бонбона добрина, оваа голема торба со бонбони сигурно ќе оди долг пат. Пополнете партија бонбони кеси, вашиот калифорнија. ЧУДНО ПРЕКРАСНО : го измисливме црвот гуми во 1986 година и оттогаш ги правиме најчудно прекрасните гуми за џвакање, од мрзливи гуми до Октопод Од Кисел Брит, нашите кисели бонбони ќе ги воодушеват вашите пупки за вкус.

Детални спецификации

Додатоци на производи