• Свеж
Кока-Кола Нула Шеќер Ограниченото Издание На Уметникот Маршмело Сода Поп Кан, фл оз

Кока-Кола Нула Шеќер Ограниченото Издание На Уметникот Маршмело Сода Поп Кан, фл оз

DEN 60.48

Од стока
Во магацинот

Подгответе се да ги кренете рацете и да ја вкусите патеката! Воведување На Ограниченото Издание На Маршмело Кока-Кола® Нула Шеќер. Овој најнов хит Е кока-Кола® Креации пенливи пијалоци функција инспирирана од светски познатиот уметник, Маршмело. За прв пат досега, откријте го неочекуваниот вкус на неговите песни : Познат одличен вкус на кока-Кола®, вкус на јагода и лубеница и дополнителна мешавина од најдобрите отчукувања На Маршмело. Фатете елегантна конзерва со мраз 12oz и споделете ја главната сцена Со Креациите На Coca-Cola® и Marshmello! Искусете ја опцијата Нула калории кока-Кола® Нула Шеќер во движење или додека ги слушате вашите омилени мелодии. Свртете го и уживајте во најдобрата карактеристика на вкусовите досега предоцна е! Ограничено издание вкус Кока-Кола® Нула Шеќер пијалок инспириран од уметникот Маршмело. Познат вкус на кока-Кола®, вкус на лубеница и јагода и дополнителна мешавина од најдобрите патеки На Маршмело. Свртете го на изрез со тоа што ќе го послужите мраз ладно за максимално освежување. Нула Шеќер, Нула Калории. 12оз Елегантен Може да биде совршен за изведби на главната сцена.

Детални спецификации

Додатоци на производи