• Свеж
Војна на ѕвездите: Мандалориската Сезона-Лука, Грогу И Р2-Д Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Војна на ѕвездите: Мандалориската Сезона-Лука, Грогу И Р2-Д Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Мандалориската Сезона 2 - Лука, Грогу И Р2-Д2 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Мандалориската Сезона 2 - Лука, Грогу И Р2-Д2 Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Детални спецификации

Додатоци на производи