• Свеж
Никулци Книга Решетката-Слон

Никулци Книга Решетката-Слон

DEN 377.44

Од стока
Во магацинот

Експертите се согласуваат, читањето на вашето бебе од првиот ден е идеален начин за градење јазични вештини и емоционален развој. Решетката За Книги 3 Зеле е совршена полица за книги за вашето малечко. Чувајќи ги книгите на ниво на вашето бебе, нашата решетка за книги ги охрабрува сесиите за време на приказната, па дури и чисти кога е време за спиење. Создадете најкул мало катче за читање за вашата идна книжарница со Решетката За Книги од 3 Зеле. Книга Решетката-Слон.

Детални спецификации

Додатоци на производи