• Свеж
Череп Рог Покритие, Сјај Црна

Череп Рог Покритие, Сјај Црна

DEN 1439.20

Од стока
Во магацинот

Ако сте љубител на черепи, овој капак што лесно се инсталира е за вас. Конвертира обликот и стилот на акциите "водопад"-стил рог покритие со совршен износ на злобна став.Издржлива, лесна КОНСТРУКЦИЈА НА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со вбризгувањеинсталира над постојниот капак на рогот користејќи лепило СО ВИСОКА јачина 3 M® VHB ® достапно во хромирани или сјајни црни завршетоци "Издржлива, лесна конструкција НА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со вбризгување". "Инсталира над постојниот капак на рогот користејќи лепило со висока јачина 3ma' o ' a ' vhbé. "Достапно во хром или сјајни црни завршетоци".

Детални спецификации

Додатоци на производи