• Свеж
Кад Ултрарест ХДХ, Десна Рака, Портокалова

Кад Ултрарест ХДХ, Десна Рака, Портокалова

DEN 2878.40

Од стока
Во магацинот

Со додавање на кошничка, јас разбирам и се согласувам Со Политиката За Домашни Ограничени Производи и потврдувам дека ќе ги почитувам важечките федерални, државни и локални закони и прописи. Овој врв На линијата Ултрарест ги има сите карактеристики На Ултра-Најтешкиот HD, со екстремен раб за ловецот на тврди умри! Новиот модерен дизајн и елегантен стил на Ултра Најтешкиот HDX нуди екстремна компатибилност, разноврсност, па дури и сопствени бои! Ако сте стрелецот кој не бара ништо друго освен врвот на линијата, со сите ѕвона и свирки, тогаш новиот УЛТРАРЕСТ HDX е за вас! Вкупно ограничување на стрелките и вкупно дозвола за флексибилност. Дизајн за намалување на бучавата : филц со ласерско сечење, сопирачка за камери и амортизери. Елегантна, закривена лента за фаќање за повеќе дозвола. Вертикални, хоризонтални и претерани прилагодувања. Индикатор за целосно извлекување ознаки.

Детални спецификации

Додатоци на производи