• Свеж
Ткаени Патеки Морнарица Врежана Калај Пост Писмо Кутија

Ткаени Патеки Морнарица Врежана Калај Пост Писмо Кутија

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Моделирано по гроздобер стилови и дизајнирано со шармантен мотив за птици, ова висечко поштенско сандаче може да се справи со дневните поштенски испораки или да дејствува како неочекуван ѕиден декор во домот. За малку забава, ставете ја во кујната за белешки до вашето семејство или место за чување рецепти. Прикажете сушено или вештачко цвеќе во него за романтичен допир. Студентот на колеџ ќе има одлично време да го стави надвор од нивната студентска соба за инстант белешки од пријателите. Прикажете ја оваа прекрасна кутија на предниот трем за дневни испораки на пошта. Совршено од надворешната страна на студентската соба за белешки и други важни трудови. Хартијата може да се вметне во малиот отвор и бравата поставена на поголемиот отвор за безбедност. Гроздобер стил со силно потресена завршница. 10,5 Л х 4В х 15,5 Ч во.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Жкозпток Спортски Градници За Жени Безжични Предни Токи Со Целосна Покриеност Беспрекорно Дишење Градник За Вежбање За Мајчинство

Карактеристики : 1 Нека телото е во целосно опуштена состојба, удобна долна облека за доење2.Ултра чувств

DEN 90.56

Држач За Автомобилски Телефони Држач За Автомобил Држач За Телефон За Централна Конзола И Држач За Мобилни Телефони На Шофершајбната

Монтирање на телефон За Централна Конзола И Држач За Мобилни Телефони На Шофершајбната Држач За Раце За

DEN 1.00

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ДЕТАЛНА БОХО Светска мапа Графичка уметност Црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Елизабет

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 191.84