• Свеж
Сурија Модерен Облачен Шаг 7'10 10 Површина Килими Со Светло Сива ЦДГ2301-71010

Сурија Модерен Облачен Шаг 7'10 10 Површина Килими Со Светло Сива ЦДГ2301-71010

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот декор простор. Направени Со Полиестер Во Турција, и има Кадифен Куп. Место Чиста Само, Една Година Ограничена Гаранција. 100% Полиестер. Машина Ткаени Во Турција. Кадифен Куп. Висина На Купот : 1.2". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, овој стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Надвор-бело/Средно Кафеаво. Нијанси на . 8' х 10 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Кадифен Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува. 100% Полиестер. Машина Ткаени Во Турција. Кадифен Куп. Висина На Купот : 1.2". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, овој стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Надвор-бело/Средно Кафеаво. Нијанси на . 7' х 9 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Кадифен Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува. 100% Полиестер. Машина Ткаени Во Турција. Кадифен Куп. Висина На Купот : 1.2". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, овој стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. бела/Кафеава. Нијанси на . 7' х 9 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Кадифен Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.

Детални спецификации

Додатоци на производи