• Свеж
Дупликолор СП ВХТ Мотор МЕТАЛНА Боја БОЈА

Дупликолор СП ВХТ Мотор МЕТАЛНА Боја БОЈА

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Оваа боја за златна снегулка со Vht/ Duplicolor мотор доаѓа во конзерва за аеросол спреј од 11 унци. Општи Информации : Производителот Дел Број : VHT. УПЦ : 010155462103. Карактеристики : Боја : Злато. Апликација : Мотор.

Детални спецификации

Додатоци на производи