• Свеж
ПРЕДАТОР ЗАВРШУВА Со Термасеат

ПРЕДАТОР ЗАВРШУВА Со Термасеат

DEN 211.04

Од стока
Во магацинот

ТИВКО, УДОБНО СЕДИШТЕ ДИЗАЈНИРАНО ЗА ЛОВЕЦОТ ВО ДВИЖЕЊЕ, предаторот КОРИСТИ серија карактеристики Softek q пена со затворени ќелии и ткаенина со Тивок Допир, кои им помагаат на ловците да се движат и да седат тивко додека остануваат удобни. Предаторот со дебелина од 9 инчи е идеален за ловецот кој покрива многу земја и седи за кратки престои. Предаторот со дебелина од 1,1 инчи обезбедува удобност и поддршка за подолги седи – додека сепак нуди максимална преносливост. Алуминиумскиот карабински клип го олеснува носењето Пена Од Врвен степен За професионални перформанси Покриена со водоотпорна и издржлива ткаенина со тивок Допир, додавајќи уште еден слој на заштита и скришум. Оваа ткаенина е отпорна на замрзнување и нема да стане тврда кога температурите ќе паднат, дури и до температури под нулата. Лесен и лесно пренослив. Доаѓа во две дебелини и ширини. 1.5 " или .75" дебели и 14" или 17 " широки за прилагодлива удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Deyuer Часовник Бенд Затворач Добра Цврстина Лесна Инсталација Универзален Конектор За Ремени Од Нерѓосувачки Челик За Секојдневно

Опис : Одликувајќи се со добра цврстина и фина изработка, бравата на часовникот е добра замена на старат�

DEN 207.68