• Свеж
Примарен Сребрен Сребрен Кабелски Синџир

Примарен Сребрен Сребрен Кабелски Синџир

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Додадете класа и стил во вашата гардероба со овој ѓердан од сребрен кабелски синџир. Блескајќи со луксузна полирана завршница, овој ланец со синџир долг 24 инчи и широк 1,5 мм сигурно ќе го привлече целото вистинско внимание. Овој синџир ѓердан се поврзува со пролет прстен затворач за совршена безбедност.Метална Тежина : 3,31 грама Тип на накит : Стил На Ситен Синџир : Завршна Обработка На Накит Со Кабелски Синџир : Висок Полски Пол : женски затворач : Пролетен Прстен Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 24-инчен х 1,5 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Индија Стерлинг Сребро, Полиран, Цврст, Пролетен Прстен.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ројард Оактри Виткање Трпезариска Маса, Капка Лист Трпезариска Маса За Мали Простори, Продолжување На Маса за 2-Луѓе, Индустриски

Карактеристики кога не се користи, преклопете ги листовите капка од двете страни и претворете ја масата

DEN 0.33

Велими Мажи Станови Затворени Пети Плажа Сандали Лето Обични Чевли Атлетски Патики Спортски Прилагодлив Ремен За Грб Мрежа Сива

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Секојдневни Чевли, Станови, Сандали, Секојдневни Патики, Сандали За Пеша�

DEN 367.84