• Свеж
Миленичиња Life ® Активен Embarker 4-Насочен Водат Фитнес Јога Целосна Тело Куче Тренерка

Миленичиња Life ® Активен Embarker 4-Насочен Водат Фитнес Јога Целосна Тело Куче Тренерка

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

АКТИВНАТА "Ембаркер" СО Двојно Тонирана Тренерка со Полно Тело е започната со перформанси Од Следната Генерација. Се одликува со специјално формулиран Ултра лесен Микро-плетен систем кој ја одржува телесната температура и има 4-насочна технологија За Истегнување која се движи подобро во секоја насока за врвна удобност и мобилност со стратешки точки за вентилација за Дишење. Се одликува со заострено и рационализирано вклопување кое исто така може да се прошири со облога со истегнување што проширува дополнителен простор за раст. Оваа ткаенина има својства За Брзо Сушење што го одбива потењето и навистина брзо се суши додека нуди технологија Против Мирис која помага при предизвикување мирис на микроби. Нуди Ув Заштита од штетните зраци на сонцето и опремени за да помогнат во задржување или собирање на пролеани влакна. Дизајн карактеристики Двојно Засилено шиење на секој спој За Издржливост и патент за удобен пристап за вклучување и исклучување со заштитник на патент што спречува заробување на влакната и процеп за поводник за лесен и исклучен пристап. Се одликува со спортска модна јака за истегнување и Рефлектирачко Снимање за дополнителна ноќна видливост. Машина За Перење. Овој стил е дел од Нашата Колекција На Активна Облека За Миленичиња Life®. Достапно во Повеќе Големини и Бои.СПЕЦИФИКАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА : Во (Инчи) "Назад" Должина е Од Вратот До Опашката : * Видете ја табелата со слики за приближување на големината екстра МАЛ : Назад : 9" Градите : 14" Вратот : 11.5" Ракав : 4.4"МАЛ : Назад : 11" Градите : 17.4" Вратот : 13" Ракав : 4.8 СРЕДНО : Назад : 13.8" Градите : 20.5" Вратот : 14.5" Ракави : 5.5"Голем : назад : 17.8" Градите : 25" вратот : 16.8" Ракав : 6.6"Екстра Голем : Назад : 22.5" Градите : 31" вратот : 19" Ракав : 7.6" Се Одликува со лесна 4-Насочна Конструкција што Дише егзо-школка За флексибилност И Мобилност. Карактеристики технологија за перформанси За Брзо Сушење која навистина брзо се суши додека ја отстранува влагата за одржување на телесната температура. Обезбедува Целогодишна Ув Заштита Од Сонце На Целото Тело, помагајќи да се спречат штетните зраци. Помага при одржување на пролеани влакна. Се одликува Со Процеп На Поводник на грбот со нагласена јака и Еластична цевка покрај ракавите и телото. Машина За Перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

ПЕТ -Извидник кучиња Зимска облека Спорт Спорт стил Еластофит Витерпорен водоотпорен за мали средни кучиња миленичиња, кралски,

GF Pet Canadian (Монтреал, Квебек) Модна куќа за кучиња, носи животна функционалност од глава до опашка што го н�

DEN 271.84