• Свеж
Зелена Фенер Филм Мајстори Парала Главата И Торзото

Зелена Фенер Филм Мајстори Парала Главата И Торзото

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Тоа е надзорникот со жолта нечистотија од затворање во Централната Батерија За Напојување На планетата Оа-Паралакса! Од Мател, оваа возбудлива Зелена Фенер Филм Мајстори Паралакса Главата И Торзото Слика е совршен додаток за возрасни колектор. Колекција На Слики на зелени Фенери : во најсветлиот ден, во најцрната ноќ, ниту едно зло нема да ми избега од видот! Ликови базирани на новиот хит суперхеројски филм, Зелен Фенер. Со 100% автентични детали, луксузна артикулација и врвен квалитет, филмот Мастерс линија им нуди на фановите премиум искуство за собирање. Точно на скала, овие 6 зелени фигури На Фенери се стручно изработени за да обезбедат највисоки стандарди за вашата колекција. Секоја фигура вклучува Едно парче Собери И Поврзи што може да се комбинира со другите во колекцијата за да се создаде гигантска фигура на негативецот, Паралакса. Целосното склопување На Паралакса бара купување на сите 12 филмски Мајстори, достапни во текот на 2011 година. Собери ги сите!.

Детални спецификации

Додатоци на производи