• Свеж
Бенет ЕИЦ901П Еик Порт Горна Шарка В 10 ' Сензор Жица

Бенет ЕИЦ901П Еик Порт Горна Шарка В 10 ' Сензор Жица

DEN 1279.84

Од стока
Во магацинот

Бенет Марин ЕИЦ901П Еик Порт Горна Шарка W / 10 ' Сензорска Жица. Лесен за употреба и инсталирање. Погледнете ги препораките и упатствата на производителот за да обезбедите соодветно вклопување. Еик Порт Горна Шарка. Вклучува 10 ' Сензорска Жица (Црвена). Брза и лесна инсталација. Погледнете ги препораките и упатствата на производителот за да обезбедите соодветно вклопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи