• Свеж
Здрави Здрави Ноќи Чист И Удобен Сет На Чаршафи, Полн, Син

Здрави Здрави Ноќи Чист И Удобен Сет На Чаршафи, Полн, Син

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Здрави Здрави Ноќи Чистиот И Удобен Сет На Листови ќе го промени начинот на кој размислувате за чаршафите.  Сертифициран со Напредната Чиста технологија На Сили, можете да бидете сигурни дека ќе имате чиста и свежа средина за спиење секоја вечер.  Овој сет на листови е мека и удобна ткаенина од мешавина од памук од 300 конци која нуди микробанска антимикробна заштита на производот за да се спречи растот на бактериите и да се намалат мирисите помеѓу чистењата.   Тие се исто така топла вода што се пере на 120 степени за да се отстранат бактериите и бактериите со секое миење.   Супериорните страни што се вклопуваат во истегнување можат да сместат душек длабок до 18 инчи со сидро ленти што го одржуваат безбедно на место во текот на ноќта.  Овој комплет може да се пере во машина и доаѓа со Запечатена Сертифицирана Доживотна Гаранција за мир на умот.  Овој сет на листови вклучува рамен и вграден лист заедно со една или две навлаки за перници. Микробан Антимикробна Заштита На Производот. Топла Вода За Перење. 300 Конец Брои. Супериорна Конструкција. Се протега За Да Одговара на 18". Sealy Доживотна Гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи