• Свеж
Овошје На Маичката На Екипажот За Дишење За Мажи, Големини С-4ХЛ

Овошје На Маичката На Екипажот За Дишење За Мажи, Големини С-4ХЛ

DEN 343.68

Од стока
Во магацинот

Плодот маичката На Екипажот За Разбој не е обична кошула. Ви обезбедува Памук со прстен Еверсофт за врвна мекост, технологија За Двојна Одбрана за заштита од фитил и мирис, а сега 20+ UPF за заштита од сонце! Може да бидете без грижи знаејќи дека Плодот на Разбојот ве покрива за што и да донесе денот. Екипажот е без ознаки и има различни стилски бои за избор. Плод На Разбојот Машка Двојна Одбрана МАИЦА НА Екипажот СО Кратки Ракави UPF : Машка Маица на екипажот. Еверсофт прстен откачи памук обезбедува премиум мекост миење после миење. Технологијата за двојна Одбрана обезбедува контрола на фитил и мирис. 20+ УПФ обезбедува заштита од сонце. Великодушно се вклопува низ телото. Ребрестата јака ја држи својата форма. Лента за вратот рамо до рамо за удобност и издржливост. Двојното шиење со игла на вратот и рамената обезбедува супериорна издржливост. Големини С-4ХЛ. 60% Памук/40% Полиестер. 3930фр.

Детални спецификации

Додатоци на производи