• Свеж
КАДИФЕН-ДИЗНИ ДЕВОЈКИ - МИНИ МАУС РОЗОВА-БЕБЕ ДЕТЕ КРЕВЕТЧЕТО КРЕВЕТ

КАДИФЕН-ДИЗНИ ДЕВОЈКИ - МИНИ МАУС РОЗОВА-БЕБЕ ДЕТЕ КРЕВЕТЧЕТО КРЕВЕТ

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Кадифни ќебиња е избор за постелнина за многу новородени мајки за нашите квалитетни производи и ниски цени. Е забавно и шарено бебешко ќебе кое е големо, симпатично, супер меко и удобно. Со димензии 30х40 инчи, нашите ќебиња се совршени за спиење, гушкање, повивање или седиште за автомобил, количка или капак за нега. Кадифен бебе ќебе Со Забава, игрива отпечатоци Дете Креветчето Ќебе Женски.

Детални спецификации

Додатоци на производи