• Свеж
Фурино Сврти-Н-Цевка Компактна Решетка За Чевли За Повеќе Складирање, Еспресо Црна

Фурино Сврти-Н-Цевка Компактна Решетка За Чевли За Повеќе Складирање, Еспресо Црна

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Чувајте ги чевлите и обувките организирани со колекцијата решетки За Чевли Фурино. Оваа колекција нуди различни големини и структури за да одговараат на вашите потреби и простор. Овие лавици за чевли можат да соберат минимум 5 пара чевли до околу 13 пара. За разлика од повеќето столбови и дизајн на системот на панели, овој пат додадовме некои потпорни панели за подобрување на стабилноста и издржливоста. Лавиците за чевли се состојат од пвц цевки и честички. Сите делови се тестираат за зголемена јачина и цврстина. Доаѓаат со 2 освежителни бои (Еспресо и француска Дабова Сива) кои совршено ќе се вклопат во секој стил на дом. Процесот на склопување е олеснет со обезбедените делови и хардвер. Упатствата за склопување се ревидираат постојано за да се осигура дека е јасно да се чита, едноставно да се разбере и безбедно да се работи. Упатство за нега : избришете го со чиста амортизирана крпа и избегнувајте употреба на груба хемикалија за да спречите оштетување на мебелот. Сите слики се само за илустрација; декор предмети не се вклучени во собата. Број На Модел : 17083 Свртете-Н-Цевка Компактна Решетка За Чевли За Повеќе Складирање, Еспресо/Црно. Доаѓа во 2 бои : Еспресо И француско Дабово Сиво за лесно прилагодување. Може да собере приближно 8 пара чевли. Собранието е лесно со јасни упатства за чекор по чекор. Визуелно додадено во упатствата за склопување за да помогне во подобро разбирање. Тежина на предметот : 16,06 фунти. Упатства за нега : избришете ја со чиста амортизирана крпа. Избегнувајте употреба на груби хемикалии. Сликите се за цели на илустрација. Сите декор предмети не се вклучени во оваа понуда. Собрана Димензија На Производот : 35,43 (W) x 15,91 (H) x 11,81 (D) инчи. Димензија На полицата : 34,25 (В) х 14,33 (Ч) х 11,26 (Г) инчи. Димензија На полицата : 23,62 (Ш) х 7,32 (Ж) х 11,26 (Г) инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Киана Мол Багажник За Складирање За Преносни Пластични Решетки За Чевли Во Кујната Организатор Решение За Складирање за заштеда

Опис : Нашата разноврсна решетка за складирање, совршено решение за одржување на просторот чист и орган�

DEN 2.67