• Свеж
Кингстон Месинг KB512LP во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Месинг

Кингстон Месинг KB512LP во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Месинг

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите фини детали. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Чешмата За бања Со една рачка Виндам со 4 инчи и нејзината избрана цврста месинг конструкција и врвна полирана месинг завршница. Цврста Конструкција Од Месинг И Легура На Цинк. Дурасеал Кертриџ Без Миење. Палуба Монтирање 4 " Центриет 2-Дупка Инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Вода на 60 ПСИ. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 1-1/2" Расчистување На Изливот. 3-3/4" Излив Дофат. Рачката со една Рачка Ги Исполнува Упатствата НА АДА. Завршница Отпорна На Корозија.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женско Лесен Кардиган Лето, Кардигани Со Ѕвончиња За Жени Со Копчиња Цветни Печати Бело Кимоно Паѓаат Покријте Лабава Бела Отворена

Големината Е Кинеска големина, а не големина на амазон Секое прашање, ве молиме контактирајте ме, ние ќе

DEN 350.40

Scyoekwg Резервоарот Врвот За Жените Дозвола Опуштено Вклопуваат Пердув Печатење Лето Изрез Вратот Повик Без Ракави Блузи Трендовски

Добредојдовте на ☛к Скјоеквг☚ Ви Посакувам среќен шопинг!Без разлика дали тоа е пред или по купувањет�

DEN 223.84