• Свеж
Сангсин Керамички Ое Формулирани Кочница Рампа Во Собата

Сангсин Керамички Ое Формулирани Кочница Рампа Во Собата

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Сангсин Ое Формулирани Керамички Влошки ЗА Сопирачките Оем Формулиран Материјал За Триење овој дел одговара На Оригиналната Опрема (ОЕ) спецификации за квалитет што значи дека е барем исто толку добар ако не и подобар од оригиналниот дел со кој производителот го снабдувал автомобилот. Сангсин произведува и дизајнира тоа се влошки за сопирачките до оригиналните спецификации на опремата за квалитетни долготрајни перформанси и е снабдувач НА ОЕ за големите корејски производители на автомобили, вклучувајќи Ги И Хјундаи И Киа Моторс. Сангсин е најголемиот производител на триење Во Кореја и е посветен на производство, истражување и развој на влошки за сопирачките, облоги и друг материјал за триење на возилото повеќе од 40 години. Сангсин ги елиминираше материјалите за триење кои создаваат црна прашина и бучава и обезбедува тивко сопирање и чисти тркала. Карактеристики И Придобивки : ое керамичка формулација : Одлична отпорност на избледување, екстремно ниските карактеристики на прашина Вклучуваат прецизно вклопување на шипки, ое позитивна технологија ЗА дизајн НА мувла оем технологија : Заоблени и Дупчиња за да се намали бучавата при сопирање Изгорени исто како и процесот НА ОЕ со цел да се минимизира потребата за првично пробивање и зголемување на почетната моќ на запирање 2-фазен процес на печат Фино испразнета потпорна плоча : осигурајте прецизно вклопување и функционален Подлога помеѓу триењето и потпорната плоча за да промовирате подобро Триење На Плоча Адхезија минимизирање На Нивото на бучава ое шим со премиум Гума-челик-гума SHIM SANGSIN Керамички Ое Формулирани Кочница Рампа Во Собата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Shирл Шапајвер Тело-фаја-Фаја Колумбијана свежа и лесна фајас пара Аделгазар и редуцир-жени со високи половини со високи половини.

Избегнувајте враќање! Не сте сигурни за големината или стилот на телотоштит? Само прашајте нè на 9155415623к�

DEN 0.33

Вијада женски печатење на кружни вратот за кратки ракави за кратки ракави и панталони поставува пижами на дневна облека со џебови

Подарок : Овие комплети можат да бидат и внимателен подарок за вашиот пријатели, семејство или најблиск�

DEN 319.68