• Свеж
Патување Колекција Жени Никси Кроко Текстура Бравата Зашилени Пумпи За Прсти

Патување Колекција Жени Никси Кроко Текстура Бравата Зашилени Пумпи За Прсти

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Оваа безвременска силуета само продолжува да се подобрува, Колекцијата никси пета По Патување. Оваа потпетица на пумпата со зашилени прсти има вегански кожни горни делови со луксузна крок текстура низ целата земја. Влошката со полнење додава малку перница, а шармантната лента за тока ве држи на место. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 3 1/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3 1/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3 1/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Потпетици, Женски Стилето Високи Потпетици Сандали Грб Патент Сандали Со Ремени За Глуждот Супер Високи Потпетици Шилести

Женски Потпетици НА КБОДИУ, Женски Стилето Високи Потпетици Сандали Сандали Со Ремени За Глуждот Со Пат

DEN 0.33

Санвиглор Женски Стилети Свадбени Пумпи Високи Потпетици Високи Потпетици Канцелариска Работа Удобност Секојдневен Фустан Чевли

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Штикли Од Стилето, Чевли За Облекување, Пумпи, Пумп�

DEN 639.84

Лејсихоп Жените Пумпи Со Прсти Високи Потпетици Се Лизгаат На Пумпа Со Потпетици Забава Секси Фустан Чевли Мода Стилето Кајсија

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Штикли Од Стилето, Чевли За Облекување, Пумпи, Пумпи Со Пот

DEN 345.44

Lуалај Дами Сандали Плажа Високи Потпетици Летен Фустан Сандала Отворен Прст Фау Велур Глуждот Чизми Свадба Работа Стилето Пумпи

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Сандали, Сандали Со Високи Потпетици, Сандали За Фу

DEN 1.67