• Свеж
Живо Чисто Бебе Без Солзи Измијте Со Смирувачко Олеснување Од Овесна Каша, фл оз

Живо Чисто Бебе Без Солзи Измијте Со Смирувачко Олеснување Од Овесна Каша, фл оз

DEN 191.52

Од стока
Во магацинот

Живо Чисто Бебе Смирувачко Олеснување Од Овесна Каша Миењето Без Солзи е специјално формулирано со колоидна овесна каша и камилица за нежно чистење и смирување на сувата кожа на бебињата. Нашата лесно миризлива формула без солзи е доволно нежна за бебиња со чувствителна кожа. Ова перење е 97% растително, веганско, не тестирано на животни и ослободено од парабени, сулфати и штетни хемикалии. Исто така е хипоалергично и тестирано на педијатар. Вклучува еден 10 мл. Шише Живо Чисто Бебе Смирувачко Олеснување Од Овесна Каша Без Солзи. Основана во 2007 година, брендот Live Clean беше создаден со едноставна визија : да се создадат производи за нега на кожа и коса со високи перформанси кои ја славеа убавината додека ја почитуваа земјата. Ние веруваме дека живеењето чисто не е само за тоа што јадеме, туку се работи и за производите и состојките што ги ставаме на нашите тела. Чистите Производи Во живо ја користат моќта за разубавување во состојките базирани на растенија за нежни и ефективни производи кои се безбедни за вас и за животната средина. Еден 10 мл. Шише Живо Чисто Бебе Смирувачко Олеснување Од Овесна Каша Без Солзи. Направено со колоидна овесна каша и камилица за нежно чистење и смирување на бебето?сува кожа. Вегански и 97% растителни. Без парабени, сулфати и штетни хемикалии. Суровост-бесплатно . Не се тестираат на животни. Растителни состојки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Градници За Жени Жени Плус Големина Лак Декор Исечете Долна Жица Комплет Долна Облека Две Долна Облека Машна Чипка Долна Облека

Добредојдовте во трговскиот центар Ние се фокусираме на продажба на висококвалитетни производи со раз�

DEN 343.84

Светло Кафеави Жени Плус Големина Резервоар Блузи Лабава Фит Облечени Пролетни Врвови За Жени Плус Големина Графичка Маица Жени

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Должина : 68см / 26.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БР

DEN 479.68

Девојче Чевли Деца Бебешки Чизми Момчиња И Девојчиња Памучни Чевли Висок Врв Памучна Волна Топла Рамна Нелизгачка Јамка Еднобојна

Моден дизајн,! Пол : Унисекс Бебе Чевли горниот материјал : памук Тип на затворање : Се Лизга на Стил : Секо

DEN 0.67