• Свеж
Вестин 28-Р Нерф Чекор Барови-Црна Завршница Во Прав се Вклопува изберете: ФОРД Ф СУПЕРКРЕЈ, - ФОРД Ф150

Вестин 28-Р Нерф Чекор Барови-Црна Завршница Во Прав се Вклопува изберете: ФОРД Ф СУПЕРКРЕЈ, - ФОРД Ф150

DEN 3103.68

Од стока
Во магацинот

Компатибилен со 2015-2020 форд Ф-150 и 2017-2020 форд Ф-250/ф-350 супер дежурни модели;Вестинските Р7 Нерф Чекор Барови имаат преголеми чекор влошки и жлебови за влечење во фабрички стил. Р7 Нерф Чекор Барови се продаваат во комплетни комплети кои вклучуваат : табли за возачот и совозачот, комплет за монтирање специфични за возилото и капаци за држачи за вбризгување за да им дадат соодветен вестин чист изглед. Р7 Нерф Чекор Барови се достапни во полиран нерѓосувачки челик поддржан од доживотна гаранција, и црн прав обложен алуминиум поддржан од 3-годишна гаранција. ; Вестин Р7 Одбори Одговара На Избери : 2019 ФОРД Ф150 СУПЕРКРИП 6 Цил 3.5 Л 2018,2020 ФОРД Ф150 6 Цил 2.7 Л 2016-2017 ФОРД Ф150 6 Цил 3.5 Л 2015 ФОРД Ф150 СУПЕР КАБИНА 6 Цил 3.5 Л 2021,2023 ФОРД Ф150 супер КАБИНА 6 Цил 2.7 л 2017-2022 Форд ф250 Супер ДОЛЖНОСТ 8 ЦИЛ 6.2 Л 2022 ФОРД Ф150 СУПЕРКРИП 6 Цил 2.7 Л 2017-2023 Форд Ф350 Супер Должност 8 Цил 6.7 Л 2023 ФОРД Ф250 Супер Должност 8 Цил 6.8 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО Нашиот Додаток За Вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ануирхеих Дрвени Калапи За Колачиња, Машина За Колачиња Од Типот На Печат Дрвени Калапи За Бисквити Мувла За Торта Од Джинджифилово

Одлични кујнски алатки Совршен за правење торта од джинджифилово и мед или бисквити Добар начин да го о�

DEN 1.00

Проток-Преку Онлајн Мерач На Заматеност Турбидиметар СО Калибрациони Ампули Детектор За Заматеност Лабораториска Опрема 5000НТУ

Преглед на производот : мерачот на заматеност е онлајн инструмент за следење дизајниран за мерење на кв�

DEN 2879.84

Комплети за покривање, Слика На Облачен Бран На Нафта Со Омбре Изгледаат Обоени Отпечатоци Од Современа Уметност, Комплет Постелнина

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

DEN 1.00

Закачалки За Растенија Внатрешна Надворешна Висечка Жардиниера Кошница Јута Јаже Држач За Саксија Бохо Хипи Стил Макраме Цвет

Спецификации : кинеската древна техника на јазли ја прави тајна, класична и елегантна.Виси вегетација б�

DEN 351.84