• Свеж
Менс оз. Ултра Памучна Маица Пакет

Менс оз. Ултра Памучна Маица Пакет

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99/1; Спортската Сива е 90/10; шиење со двојна игла во текот; беспрекорна јака; снимено рамо до рамо; Антички (Цреша Црвена, Ирска Зелена, Кралска) се 90/10; ; Темна Хедер, Хедер (Кардинал, Индиго, Морнарица, Сафир) се 50/50; Безбедноста (Зелена, Розова и Портокалова) се 50/50; гилдан менс 6 Мл. Ултра Памучна Маица 10 Пакување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Хеи_к Машка Маица Маици Графички Текст Црн Воен Зелен Базен Темно Сива Улица ЗА 3д Печатење Секојдневен Краток Ракав Копче Надолу

Хеи_к Машка Маица Маици Графички Текст Црн Воен Зелен Базен Темно Сива Улица ЗА 3д Печатење Лежерен Крат�

DEN 3.00

Машки Блузи од грианлок Свртете Ја Јаката Маица Ревер Вратот Обична Маица Со Кратки Ракави Машки Обични Копчиња Редовно Вклопување

Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Хавајска Маица, Блузи Со Кратки Ракави, Мажи Блуза Со Кратки Ракави,

DEN 259.20

Корашан Графички Маици Машка Раглан Маица Ретро Графичко 3д Печатење Улица Обична Облека Со Кружен Врат Со Кратки Ракави Кошули

Големина : S Биста : 106cm / 41.73" Должина На Ракавот : 32cm / 12.60" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 112cm / 44.09" Должи

DEN 303.84