• Свеж
3Д Макспајдер Прилагодено Вклопување Кагу Подна Подлога Компатибилна СО Audi Q - - Втор Ред

3Д Макспајдер Прилагодено Вклопување Кагу Подна Подлога Компатибилна СО Audi Q - - Втор Ред

DEN 1407.84

Од стока
Во магацинот

L1 AD05521509 3 D MAXPIDER Audi Q3 2019-2022 KAGU ЦРНА R2 AUDI Q3 2019-2022 KAGU ЦРНА R2 3d MAXpider Прилагодено Одговара На Сите Временски Услови Кагу Серија Подни Душеци се најдобрата заштита за подот на вашето возило. За разлика од оние гломазни и миризливи гумени подни душеци, Нашите Подни Душеци Од Серијата КАГУ се направени со иновативна, уникатно дизајнирана трислојна структура. Најсовремениот метод за мерење гарантира дека 3д душеците За Макспајдер се прилагодени на вашето возило. Нашиот уникатен дизајн додава стил во внатрешноста на вашето возило и обезбедува заштита од сите временски услови. Нашата патентирана подлога Од Макспајдер чувајте ги душеците на место без да го оштетите вашиот тепих како врвките или шилците од другите подни душеци. 3Д Макспајдер гордо ви нуди најквалитетни подни облоги и товарни облоги со патентирана подлога Од Влакна Од Макспајдер и иновативна 3-слојна конструкција. 3д Дигитализиран Дизајн Одговара На Секоја Апликација За Возило Подигнатите Рабови Даваат Максимален Модел На Покриеност Бр : L1 AD05521509. УПЦ : 190204047793. Водоотпорен, Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук. Лесно Нега Не-Лизга Гумени Површински Слој. Еколошки Материјал, Нетоксичен и Без Мирис. Јаглерод Влакна Врежана Шема. Боја : Црна. Земја На Потекло : Кина. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фејлду Цвеќиња Вештачки Гербера Маргаритки Свилени Цвеќиња 17 За Домашна Кујна Свадбени Украси, Домашен Декор Внатрешна Надворешна

Описи : Тип на ставка : Вештачко Цвеќе Материјал : Пластика + Свиленкаста ткаенина Спецификации : 5 Глави �

DEN 255.84