• Свеж
С. Поло Асн. Машки Краток Ракав Екипажот Мета

С. Поло Асн. Машки Краток Ракав Екипажот Мета

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Сад Поло Асн. Машката Маичка За Екипаж Со Кратки Ракави е идеално дополнување на вашите омилени фармерки во мирување. Совршено за носење во секое време за опуштен изглед кој има јасно опуштена атмосфера. Завршете го вашиот секојдневен изглед со патики или облечете го со блејзер за повеќе полиран финиш. Одликувајќи се со деколте на екипажот, мало зашиено лого на горниот лев граден кош и дарежлива силуета за лесно вклопување, Американскиот Поло Асн. Машката Маичка За Екипаж Со Кратки Ракави може да се пере во машина и многу лесна за одржување. И во 100% памучен дрес, тоа е бескрајно удобното парче за стилизирање што ќе сакате да го носите секој ден. Екипаж-деколте. Мало зашиено лого на горниот лев граден кош. Дарежлива силуета за лесно вклопување. 100% Памучна Маичка. Машина За Перење. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи