• Свеж
Паперманија Двострано Пакување Хартија, 12 12

Паперманија Двострано Пакување Хартија, 12 12

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Господине Двострано Пакување хартија мери 12 " х 12". Паперманија Двострано Пакување Хартија, 12" х 12", 24пк, Г-дин Господин : Господин Двостран Пакет Хартија. Совршен почеток за персонализирање на кој било проект за изработка на хартија. Овој пакет содржи 24 12" х 12 " двострани листови со различен дизајн на секоја од нив. Нетоксични. Киселина и лигнин слободен.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Сандали за дозвола За Жени Женски Дами Модни Секојдневни Цветни Сандали Клинови Чевли Влечки На Отворено сандали за Жени Дозвола

Женски Дами Мода Секојдневни Цветни Сандали Клинови Чевли Надворешни Влечки карактеристики : 1.Високок�

DEN 0.67