• Свеж
Г-Дин ДИЏЕЈ PBX6300BAT

Г-Дин ДИЏЕЈ PBX6300BAT

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

3-Насочен Двоен 15" Пренослив Активен Со Полна Батерија На Полнење, звучник за опсег, 4500 Вати P. M. P. O, Вградена Bluetooth Технологија, USB/SD Читач На Картички, FM Радио, Aux Во Подготвен, 5 BAND EQ Графички, Echo Ефект Волумен, MP3/Линија Селектор 1 Микрофон ВО XLR Влез, 1 Линија Во 1 /4" Џек, RCA Влез, Линија Надвор rca Излез, Vhf Двоен Безжичен Микрофон, Lcd Mp3 Дисплеј Со Контролен Клуч, Led Прекинувач За Избор На Светлина, Вклучуваше далечински Управувач Двоен 15"ВУФЕР 30 Mz Магнет 1.5" Гласовен Калем, Твитер 25mm Ti Diap компресор ВОЗАЧ КЛАСА D Засилувач 4500 Вати P. M. P. O 200 Вати Rms 1 ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ БАТЕРИЈА 1 2v, 7 A Фреквентен Одговор 3-Насочен Двоен 15" Пренослив Активен со полна Батерија на Полнење, Агол Звучник, 4500 Вати P. M. P. obuiltooth ТЕХНОЛОГИЈА, USB/Sd ЧИТАЧ НА КАРТИЧКИ, Fm Радио, Aux Во Подготвен,5 Бенд Eq ГРАФИЧКИ, VOLUMEО ЕФЕКТ ВОЛУМЕН, Mp3/Линија Селектор1 МИКРОФОН Во Xlr Влез, 1 Линија Во 1 /4" ЏЕК, Rca Влез, поставата Rca Излез, Vhf Двоен Безжичен Микрофон, Lcd Mp3 Дисплеј Со Контролен Клуч, Led Прекинувач За Избор На Светлина, вклучуваше Далечински Управувач.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Каратно Тркалезно Сечење Дијамантски Канал Поставен Камен Свадбен Бенд Прстен Во 18к Бел Позлатен Подарок За Денот На Татковците

Омега Накит кој нуди различни производи, вклучувајќи парична казна накит Нивниот убав избор на накит вк

DEN 1.33

Насмевка Уметност Дизајн Одлични Работи Одвојте Време Инспиративни Букви Розова Позадина Мотивационо Платно Ѕидна Уметност Инспиративна

Насмевка Уметност Дизајн Производи се направени во И испратени Од КАЛИФОРНИЈА САД Бидете свесни за фал�

DEN 383.84