• Свеж
Колекција Стелини Скитник Чанта И Нараквица Поставена Од Миа к

Колекција Стелини Скитник Чанта И Нараквица Поставена Од Миа к

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од Висококвалитетна Веганска Кожа. КАРАКТЕРИСТИКА : Дизајн со Луксузни украси со златен тон. Скитникот Стелини е совршен за работни денови и викенди, нашата насекаде пространа чанта е една преградна чанта со пресечени странични џебови и столпчиња за печат на горниот дел од џебовите, Заден џеб од патент. Врвен Појас со нашите амблеми За Колекција миа К. На Крајот, притиснете-столпчиња по средината на ременот за украси. Златен Тон Хардвер и мазни рачки. Скитникот Стелини има магнет за затворање. Џебови : два надворешни пресечени странични џебови, еден надворешен заден џеб со патент, два внатрешни џебови, еден внатрешен џеб со патент со нашата Плоча За Собирање миа К.Со потпис. МЕРЕЊА : 13 Во W x 13 Во H x 5 Во D Пад На Рачката : 10 " Препорачана Тежина : 20 LB Stellini Hobo & Wristlet Сет.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Брглопф Менс Хавајски Шорцеви За Плажа Обичен Цвет Еластичен Појас Празнична Даска За Сурфање Кратка Со Џебови Мрежеста Постава

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаБрглопф!Менс Хавајски Шорцеви За Плажа Обичен Цвет Еластиче�

DEN 2.67