• Свеж
Ревлон Млади Ф Пополнете + Замаглување Фондација, Песок Беж

Ревлон Млади Ф Пополнете + Замаглување Фондација, Песок Беж

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Ревлон Млади ДЕВИЗЕН Курс Пополнете + Фондацијата За Замаглување веднаш ја брише појавата на темни дамки, старечки дамки и хиперпигментација. Лесната, хидратантна формула работи на пополнување и замаглување на линиите и брчките со микро-полнила и оптички дифузери. Бидејќи појавата на линии и брчки се измазнуваат, фондацијата со висока покриеност го брише изгледот на нерамномерен тон, старечки дамки и хиперпигментација. Изгледа свежо применето цел ден. Достапно во 12 нијанси. За најдобри резултати, користете Со Revlon Младите ДЕВИЗЕН Буквар За Лице/Врат, Revlon Млади ДЕВИЗЕН Курс Пополнете + Сина Буквар За Челото И Revlon Млади ДЕВИЗЕН Курс Пополнете + Замаглување Коректор.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Трубленд Течна Основа Без Масло, М-Песок Беж, фл оз, Хидратантна Основа, Навлажнувачки Темел, Фондација Без Суровост, Беспрекорно

Течна Основа COVERGIRL Tru Blend, М4 Песок Беж, 1 Fl Tru Blend Фондацијата fl oz COVERGIRL е совршена течна основа со природна, �

DEN 0.67