• Свеж
Заштитен знак Ликовна Уметност Црвена Був Платнена Уметност Од Дин Русо, Црна Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Црвена Був Платнена Уметност Од Дин Русо, Црна Мат, Сребрена Рамка

DEN 2601.60

Од стока
Во магацинот

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Црвена Був" Платнена Уметност Од Дин Русо, Црна Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : Животни. Стил : Поп-Арт. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Детални спецификации

Додатоци на производи