• Свеж
07: Пренослив Шоу-Плејстејшн

07: Пренослив Шоу-Плејстејшн

DEN 799.04

Од стока
Во магацинот

МЛБ 07 : Преносливата Шоу-Плејстејшн најпродаваната бејзбол франшиза ЗА ПСП во ' 06 е поголема, подобра и назад за сезоната '07. Адаптивната Интелигенција за Склон обезбедува револуционерно подобрување на вештачката интелигенција што ги зема предвид силните страни, слабостите и трендовите. Целосно нов Пат До Режимот На Кариера во Шоуто буквално ве става на теренот да играте од камери базирани на играчи и ви овозможува брзо напред помеѓу секоја ат-лилјак и одбранбена игра. Командниот Систем на теренот ве предизвикува да го искористите целосниот репертоар на секој стомна во Големите Лиги. Онлајн лиги, Насловни Вести2го, Мои Лизгачи, БИЛЕТИ ЗА МЛБ во реално време и многу повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи