• Свеж
XTREME ЈАГЛЕХИДРАТИ ПОСНО КЕТО 5.5

XTREME ЈАГЛЕХИДРАТИ ПОСНО КЕТО 5.5

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Подобар Избор за Вашето Здравје. Оле Xtreme Велнес тортиљите ќе ви овозможат да уживате во секој оброк што го правите додека истовремено ги задоволувате сите ваши потреби за влакна веднаш! Сега Кето Сертифициран! Подобар Избор за Вашето Здравје. Оле Xtreme Велнес тортиљите ќе ви овозможат да уживате во секој оброк што го правите додека истовремено ги задоволувате сите ваши потреби за влакна веднаш! Сега Кето Сертифициран!.

Детални спецификации

Додатоци на производи